MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 13128155
nr 1312 8155
Skåp
med lådor, omkring 1900, rikt skulpterat, bemålat. Bredd: 94, djup: 49 cm, höjd: 166 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:46:54
100 kr
150 kr
200 kr